O mnie

Zastanawiasz się, dla kogo powstał mój blog? Jeśli prowadzisz firmę i chcesz docierać do nowych klientów albo po prostu jesteś kreatywny, kochasz pisać i interesujesz się marketingiem – poczujesz się tutaj jak w domu.

Od 10 lat zajmuję się pisaniem tekstów. Pierwsze pieniądze zarobiłem jeszcze będąc w liceum, pisząc dla portalu o tematyce komputerowej. Choć od tego czasu wiele się w moim życiu zmieniło, uważam, że te pierwsze artykuły na zlecenie pomogły mi się rozwinąć we właściwym kierunku. 

Od 2 lat pracuję w agencji interaktywnej, gdzie zajmuję się tworzeniem treści i obsługą mediów społecznościowych. Na blogu na pewno nie zabraknie artykułów na tematy związane z digital marketingiem.

Interesuje mnie projektowanie komunikacji i branding. Ponadto, często zadaję sobie pytanie “Jak to działa?”, kiedy patrzę na nową aplikację albo ciekawie zaprojektowany przedmiot. User experience to kolejne zagadnienie, o którym chętnie czytam w czasopismach branżowych.

Ten blog powstał, abym mógł dzielić się z Tobą swoimi doświadczeniami i zdobywaną wiedzą. Nie jestem żadnym guru.

O blogu myślę również jako o moim własnym polu do rozpoczynania dyskusji z osobami pracującymi w branży kreatywnej. Chciałbym, abyśmy wymienili się tutaj swoimi doświadczeniami i mogli wspólnie wzmacniać fundamenty naszej wiedzy.

Mam na imię Mateusz i jestem zwykłym pasjonatem, który po godzinach zgłębia tematy z branży kreatywnej i chętnie dzieli się tym z Tobą. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie.

Napisz do mnie