O mnie

Pewnie zastanawiasz się, dla kogo jest ten blog? Jeśli prowadzisz firmę i chcesz dotrzeć do nowych klientów w internecie albo uwielbiasz pisać i zależy Ci na pracy w marketingu – poczujesz się tutaj jak w domu.

Pomogę Ci stworzyć teksty i strategię marketingową, dzięki której będziesz więcej sprzedawać i dotrzesz do odpowiedniej grupy docelowej. Przeczytaj opublikowane teksty i poznaj tajniki branży marketingowej 🙂

Od 10 lat zajmuję się pisaniem tekstów, za które ktoś chce mi płacić. Pierwsze pieniądze zarobiłem jeszcze będąc w liceum. Pisałem dla jednego z największych w Polsce czasopism o tematyce komputerowej. Choć od tego czasu wiele się w moim życiu zmieniło, uważam, że te pierwsze teksty pisane dla kogoś, pomogły mi się rozwinąć we właściwym kierunku. 

Od 1,5 roku pracuję w agencji interaktywnej. Na co dzień zajmuję się content marketingiem oraz mediami społecznościowymi.

Blog Twój Copywriter powstał, abym mógł podzielić się z Tobą swoją wiedzą z zakresu copywritingu, content marketingu i SEO. Nazywam się Mateusz Maludziński i mam nadzieję, że pomogę Ci zbudować dobry content.

Napisz do mnie